Ontdek onze producten
BROODJES / SPECIALE BRODEN
- Wit vierkant€ 2,70
- Galette€ 2,70
- Werk€ 2,70
- Campagne€ 2,70
- Grijs vierkant€ 2,80
- Froment€ 2,80
- Gloeien€ 2,80
- Keramisch€ 5,50
- Crackers€ 5,50
- Chocolade cracker€ 5,50
- Cracker met gekonfijt fruit€ 5,50
- Cramelin€ 5,50
- Brioche€ 3,70
- Struik€ 4,20
- Intégral€ 3,80
- Rogge€ 4,20
- Eiwit€ 4,00
- 100% spelt€ 4,20
- SynergieLaag in gluten€ 4,75
- Vita plus€ 4,20
- Jager€ 4,75
- Podom€ 3,50
- Zuurdeeg 4kg€ 30,00
GROTE BRODEN
- Wit vierkant€ 3,80
- Galette€ 3,80
- Werk€ 3,80
- Campagne€ 3,80
- Grijs vierkant€ 3,95
- Froment€ 3,95
- Gloeien€ 3,95
- Keramisch€ 7,80
- Crackers€ 7,80
- Witte oester€ 3,60
- Grijze oester€ 3,60
BOULANGERIE
- LandWit/grijs€ 1,00
- Komijn op z'n landelijk€ 1,00
- Klaproos€ 1,00
- Sesam landelijke stijl€ 0,90
- Wit pistool€ 1,00
- Piccolo€ 1,00
- Zacht / knapperig broodje€ 1,30
- Mini mini sandwich€ 0,80
- Korting op broodjesLang/rond€ 1,00
- Frans broodWit/grijs€ 2,30
- 1/2 wit stokbrood€ 1,40
- Miniburger€ 1,10
- Burger€ 1,35
AMBACHTELIJKE BAKKERIJ
- Parisienne€ 2,50
- 6-granen stokbrood€ 2,00
- Batard€ 3,50
- Ciabatta walnoten€ 3,90
- Ciabatta olijven€ 3,70
- Ciabatta natuur€ 1,40
- Individuele Ciabatta€ 1,00
- Individuele noten Ciabatta€ 1,00
- Individuele olijf ciabatta€ 1,00
- Ministruik€ 1,00
- Individueel 6 granen€ 1,00
- Parmezaanse snaar€ 2,00
- Gewoon brood€ 3,50
- Slagersbrood met walnoten€ 4,00
- Brood met rozijnen€ 4,00
- Brood met veenbessen en hazelnoten€ 4,00
- Boerenbrood€ 2,40
- Zuurdesembrood per kiloprijs/kg€ 6,00
- Zuurdeeg brood 700gr€ 6,00
- Stenen brood€ 6,00
- Pijn in Moines€ 6,00
- Graines de Star brood€ 6,50
COUQUES
- Roombotercroissant€ 2,10
- Boter couque€ 2,10
- Druivenboterkoek€ 2,10
- Chocoladebrood€ 2,30
- Lange Zwitserse hals€ 2,40
- Zwitserse ronde hals€ 2,40
- Baulus€ 2,90
- Twist€ 2,10
- Acht a la crème€ 2,20
- Crème vierkant€ 3,60
- Room- en chocoladetaart€ 3,60
- Chocolade tortillon€ 3,25
- Amandel croissant€ 3,60
- Mini-cracker€ 2,10
- Bal van Berlijn€ 3,80
- Mini berlijn bal€ 1,60
- Couqueroom reductie€ 1,50
- Kortingsbonnen€ 1,00
- EgelGewoon/choco/rozijn€ 3,60
- Dubbele choco€ 2,80
INDIVIDUELE TAARTEN
- Vanille/chocolade/mokka eclair€ 4,00
- Eclair met karamel€ 4,50
- Speculaas eclair€ 4,50
- Ronde frangipane€ 4,30
- Hart van palm€ 3,20
- Plein voor jam€ 3,20
- Spiegel€ 3,20
- Matton€ 3,50
- Gosette appels€ 3,20
- Kers gosette€ 3,20
- Abrikoos gosette€ 3,20
- Mini appel gosette€ 1,20
- Chocolademousse€ 6,00
- Rum Baba€ 5,80
- Beierse framboos€ 5,80
- Chocolade BeiersRichelieu€ 5,80
- Peche mignon€ 6,00
- Zon€ 6,00
- Tiramisu€ 6,00
- Schitterend€ 5,50
- Vanille roomsoesje€ 5,50
- Kool crème fraiche mokka€ 5,50
- Javaans€ 5,50
- Ellendig€ 6,00
- Vanillekuurhoed€ 5,50
- Zwarte Woud€ 6,00
- In de winkel gekochte frambozenkorst€ 6,00
- Aardbeienkorst / tutti€ 5,80
- Citroenkorst€ 5,80
- Standaard reductie gateau€ 2,50
- Glacé/Tom Pouce€ 5,20
- Appelbladeren ind.€ 5,00
- Abrikozenblad ind.€ 5,00
- Boding€ 5,50
- Individuele taart€ 5,00
- Grote pure en chocoladetaart€ 13,00
- Grote citroen- en appeltaart€ 15,00
- Croute / tarteletteRijst/appel/kers/abrikoos/pruimen/kaas€ 3,80
- Macaroon rijst€ 3,90
- Cake€ 5,50
- Opera€ 6,00
- Mokka vierkant€ 5,50
- Revolutie€ 6,00
- Stukje taart€ 5,50
- Fluitje van een cent€ 6,00
TAARTJES DIE IN 10 OF 12 STUKKEN MOETEN WORDEN GESNEDEN
- Tarte bourgeoise (10 of 12 Pers)Met abrikozen, appels, kersen of pruimen€ 48,00
- SuikerDeeg, suiker, eieren, boter€ 48,00
- BanaanZandkoekkorst, slagroom, bananen€ 50,00
- FlanEieren, melk (verdeel in 8)€ 45,00
- RijstRijst, melk en eieren€ 45,00
- KaasZandkoekkorst, fromage frais (verdeel in 8)€ 45,00
- Kaas en speculaas€ 48,00
- TwistFrangipane met 1/2 appel en amandelkrokant€ 48,00
- BraziliaanseFlan, verse room en nougatine€ 50,00
- Macaroon rijstGekookte rijst met marsepein€ 50,00
- Braziliaanse rijstRijst, crème fraîche en nougatine€ 50,00
- Aardbeien-, kiwi-, seizoen- en tutti frutti-taart€ 55,00
- Frambozentaart€ 60,00
- Aardbei, kiwi en tutti frutti korst€ 55,00
- CitroenkorstGebak van zandkoekjes, citroencrème en gekarameliseerde meringue€ 55,00
- Moelleux chocolade€ 50,00
DIVERSEN
- Fleurons€ 1,05
- Leeg€ 2,50
- Pretzel€ 2,20
- Lege soezen€ 0,90
- Profiteroles cr. Patissière€ 2,20
- Profiteroles cr. Vers€ 2,20
- Broodkruimelsprijs/kg€ 10,00
VERRASSINGSBRODEN, ONGEVULD
- Landbrood 2 kg€ 25,00
- Brioche verrassingsbroodOngetrimde snede€ 29,00
- Brioche verrassingsbroodOnversneden, ongesneden€ 25,00
- Lege schildpad€ 30,00
- Lege krokodil€ 30,00
VERRASSINGSBRODEN MET VULLINGEN
- Verrassingsbrood brioche vleeswaren64 tr.€ 90,00
- Verrassingsbrood brioche vis64 tr.€ 110,00
- Schildpad of krokodil40 mini sandwiches met beleg€ 100,00
- Schildpad of krokodil50 mini sandwiches met beleg€ 125,00
- Schildpad of krokodil60 mini sandwiches met beleg€ 150,00
BELEGDE BROODJES
- Broodje baby€ 2,80
- Reductie sandwich met stevige vulling€ 4,00
- Sandwich met stevige vulling€ 8,00
ZAKOUSKIS
- Opwarmbare hapjes16 stuks€ 25,00
- Vieze kronkelsPer kilo€ 90,00
- Zak tortillons€ 10,00
VERKOOP
- QuicheLorraine / prei / zalm + broccoli / geitenkaas + spinazie / tomaten + kaas / witlof + ham€ 19,00
- Individuele quiche€ 6,00
- Pizza hamHet aandeel€ 4,90
- Pizza 4 kaasHet aandeel€ 4,90
BULK SORBETS
Keuze uit smaken: framboos, citroen, passievrucht, ...
- Sorbets in bulkVerpakt in verpakkingen van 2,5 liter€ 55,00
- Sorbets in bulkVerpakt in 1/2 liter verpakkingen€ 13,00
GROTE GLACES
Keuze uit smaken: vanille, chocolade, mokka, aardbei, pistache, ...
- IJs in bulkVerpakt in verpakkingen van 2,5 liter€ 50,00
- IJs in bulkVerpakt in 1/2 liter verpakkingen€ 11,00
SPECIALE IJSJES IN BULK
Keuze uit smaken: ldm, cuberdon, speculaas, ...
- Speciale ijsjes in bulkVerpakt in verpakkingen van 2,5 liter€ 55,00
- Speciale ijsjes in bulkVerpakt in 1/2 liter verpakkingen€ 11,00
- Speciale ijsjes in bulkVerpakt per ½ liter (alcohol)€ 14,00
INDIVIDUELE IJSJES
- Oranje Verrines€ 6,00
- Citroen Verrines€ 6,00
- Ldm / framboos€ 6,00
- Vanille / aardbei€ 6,00
- Vanille/chocolade€ 6,00
- Ldm/framboos verrine€ 6,00
- Vanille- en chocoladeglaasjes€ 6,00
- Vacherin€ 6,00
- Schitterend€ 6,00
- Profiterole vanille-ijs€ 3,20
GLACES
- ijstaarten1/2 liter = 4 personen€ 28,00
- ijstaarten3/4 liter = 6 personen€ 36,00
- ijstaarten1 liter = 8 personen€ 42,00